Iepriekš zvanot uz krodziņa tālr. 29714879 strādājam līdz pēdējam klientam.

 

 

Atpūtas komplekss , krodziņš " Eglieni" . 

 

Atpūtas komplekss, krodziņš " Eglieni" atrodas Liepājas šosejas malā, 300 m aiz Apšupes krustojuma ( Jelgava - Tukums ), 50 km no Rīgas, 30 km no Jelgavas, 20 km no Dobeles.

 

Kompleksa teritorijā atrodas - Viesu māja ar kamīnzāli un zāli līdz 60 personām ar 9 istabām ( 27 gultasvietas un 15 papildvietas ) , Pirts māja, Mednieku namiņš ( visās mājās ar malku kurināmas pirtiņas ),telts pasākumiem līdz 50 personām un krodziņš.

 

Aicinām atpūsties un jauki pavadīt laiku, relaksēties pirtiņā, veldzēties dīķī, pasapņot zem zvaigžņotas debess apkurināmā kublā simtgadīga ozola pavēnī, sajust seno egļu dvašu un ļauties nakts skurbumam.

 

Ja īrējat pie mums telpas , tad iepējams arī makšķerēt.

 

Sportot gribētājiem - pludmales volejbola un futbola laukums, batuts.

 

 Mūsu atpūtas kompleksā var organizēt gan nelielas svinības, gan baudīt divvientulību, rīkot kāzas ,banketus un citus pasākumus. Klājam galdus.

 

Atpūtas komplekss ir ģimenes uzņēmums, tādēļ katrs klients liels vai mazs tiek uztverts kā gaidīts, mīļš ciemiņš mūsmājās.   

   Ēdieni tiek gatavoti tikai pēc pasūtījuma, tādēļ jārēķinās , ja ir daudz apmeklētāju būs jāgaida, taču pēc pasūtījuma veikšanas varēsiet doties pastaigā , aplūkot trušus ,poniju ,aitiņas ,atpūsties lapenēs, pasēdēt simtgadīga ozola pavēnī. Mazais saimnieks Toms ļoti labprāt izpilda  gida pienākumus, izrādot kompleksa teritoriju.Bērniem sporta laukums, šūpoles  un batuts.

 

Darba laiki  no 10.00. līdz 20.00.

 

Garda maltīte un jauka apkalpošana no mūsu puses , laba oma un ēstgriba no Jūsu puses. Cenas tiešām atbilst kvalitātei.

 

                      

                      

 


 


 Skatīties Video: http://www.youtube.com/watch?v=FHhPqJLf3j8